Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-8127

دیده بان حقوق حیوانات: رئیس محیط‌زیست سوادکوه گفت: خرس قهوه‌ای در تصادف با خودروهای سواری محور سوادکوه زخمی و توسط محیط‌ زیست نجات یافت و گوزن خالدار در تصادف دیگر با خودروهای عبوری این محور کشته شد.

ابراهیم فلاحی در گفت‌وگو با فارس از تصادف خودروهای عبوری محور سوادکوه با یک راس گوزن و یک قلاده خرس قهوه‌ای خبر داد و بیان داشت: ماموران محیط‌زیست با اطلاع‌رسانی اهالی به منطقه اعزام شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه در این تصادف گوزن کشته شده است، افزود: همچنین دو پای خرس قهوه‌ای شکسته و برای ادامه مراحل درمانی با استفاده از آمپول بیهوشی توسط کارشناسان اداره‌کل حفاظت محیط‌زیست مازندران به استان اعزام شد.

وی با بیان اینکه خرس قهوه‌ای دو ساله بود و در منطقه سرخ‌آباد محور سوادکوه با خودرو‌های عبوری تصادف کرد، خاطرنشان کرد: گوزن در منطقه زال‌دره محور سوادکوه با یک‌دستگاه تریلی تصادف کرد.

فلاحی با اشاره به شکایت محیط‌زیست از صاحبان خودروها، اظهار داشت: پرونده شکایت از خودروها که با خرس قهوه‌ای و گوزن تصادف کردند در حال بررسی قضایی قرار دارد.

عضو شورای اداری شهرستان سوادکوه، افزود: گوزن کشته شده برای تاکسی‌درمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برچسب‌ها, , ,

۱ Comment

  1. زهره می‌گه:

    خودروها در جاده های بین شهری و در کوچه و خیابان شهر بلای جان حیوانات معصوم شده اند.
    همین سه هفته پیش بود که یکی از گربه های محل سکونتم که یکسال و سه ماهه شده بود توسط یک خودرو بیرحمانه تلف شد. هنوز چهره بسیار ملوس و عروسکیش با آن لک سیاه رنگ بر کمرش و زمینه سفید بدنش و دم مشکی اش و میو میوهای تشکر آمیزش وقتی برایش تکه ای نان و پنیر می ریختم در خاطرم مانده و همیشه با خودم می گویم لعنت بر زندگی صنعتی و لعنت بر خودرو! مادرش هم سال گذشته در همان خیابان با خودرویی تصادف و تلف شد.

Leave a Reply


© ۱۴۹۴ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN