Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: فیلم ارسالی به تحریریه دیده بان حکایت از آن دارد که انتشار کلیپ های موبایلی کشتار حیات وحش روز به روز گسترده تر می شود.

آنطور که در این فیلم مشخص است، سه نفر مجهز به سلاح جنگی کلاشینکف پس از شکار و نیمه جان کردن یک روباه، حیوان را که به سوراخی پناه برده با دست بیرون می کشند و با کارد سر می برند. روباه بی نوا مانند خرس های سمیرم در آخرین لحظات عمر با شکمی دریده و روده هایی بیرون زده به دست گونه بشر آزار می بیند.

لحظه های شنیع این فیلم، به کشتار سه خرس در مرکز ایران بسیار شبیه است.

دیدن این فیلم به افراد حساس توصیه نمی شود.

Animal-Rights-Watch-ARW-Warning21

Animal-Rights-Watch-ARW-8258 Animal-Rights-Watch-ARW-8259 Animal-Rights-Watch-ARW-8260 Animal-Rights-Watch-ARW-8261 Animal-Rights-Watch-ARW-8262 Animal-Rights-Watch-ARW-8263 Animal-Rights-Watch-ARW-8264 Animal-Rights-Watch-ARW-8265

۷ Comments

 1. آخ آخ، حیوون بیچاره. ای کاش عزمی جدی در برخورد قاطع با چنین افراد […] وجود داشت. با این کارها انسان تعادل اکوسیستم طبیعتی که خودش هم جزئی از اون هست رو به هم می زنه.
  این افراد […] نمی دونند هر حیوونی که شکار کنند یه ستون ساختمانی که خودشون هم زیر سقفش زندگی می کنند رو خراب می کنند. اگه اوضاع همین طور پیش بره بالاخره یه روز این ساختمان بزرگ بر سر همه ما خراب می شه.

 2. وحید می‌گه:

  من که فیلمو نگاه نکردم یعنی نمیتونم ولی ای داد وبیداد.

 3. nature می‌گه:

  حال ما خار در چشم و استخوان در گلوست… نمی دانم تا کی باید تحمل کرد… فقط می دونم اگر اونجا بودم به قیمت کشته شدن خودم حیوان را در پناه می گرفتم…
  نمی دونم شخصا تاوان کدام گناه را پس می دهم که باید شاهد چنین ظلمهایی باشم و هیچ کاری از دستم برنیاد…
  نمی دونم نام و نشانی از این آدمها وجود داره می شه ازشون شکایت کرد اگر شکایت بی فایده است نمی شه با انتشار تصویر و نام نشانشان آبرویشان را برد؟ اینا آبرو ندارند…

 4. فربد می‌گه:

  لعنت بر خشونت و وحشیگری،نوید روزهای سیاه و ترسناک برای ما ملت.

 5. علیرضا می‌گه:

  می خواستی بگی خیلی مردی
  […]

 6. این نوعی افراط و داعش در طبیعت است . اینطور افراد نوعی جنون دارند و از کشتن لذت میبرند اینها برای انسانهای دیگر نیز خطرناکند . فقط وجود قوانین سخت و جدی میتواند از وجود اینها در طبیعت جلوگیری کند . فقط فرهنگسازی کافی نیست .

 7. mohsen می‌گه:

  اینا با داعش هیچ فرقی ندارن

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN