Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: باز هم آزار حیوانات بدست اشرف مخلوقات، گویا این قصه پر غصه را پایانی نیست…

مالت: امدادگران با شنیدن ناله از زیر تخته چوبی و برداشتن آن سگی را دیدند که تا بینی اش در خاک مدفون شده.

با بیرون آوردن سگ متوجه شدند نه تنها دست و پای سگ بهم بسته شده بلکه ۴٠ گلوله ساچمه ای هم به سرش شلیک شده. با وجود تمام رنجی که می کشید، هنگامیکه امدادگران او را از زیر خاک بیرون کشیدند، دوستانه برای آنها دم تکان می داد!

خبر خوب: این است که پس از اینکه پزشکان ساچمه ها را از سر سگ که star نامیده شده بیرون آوردند، بطور معجزه آسایی زنده ماند و اینک با وجود آسیب های روحی و جسمی فراوان، رو به بهبود است و بزودی به خانه جدیدش میرود.

فیلم این سگ را در اینجا مشاهده نمایید.

سرانجام زندگی سراسر درد و رنج Star

متاسفانه Star سگی که پس از شلیک ۴٠ گلوله ساچمه ای از فاصله نزدیک به سرش، دست و پایش را بستند و تا بینی اش در خاک مدفون کردند، در گذشت.

به نظر میرسید که Star بهبودی کامل پیدا کرده باشد ولی بطور ناگهانی دچار التهاب لوزالمعده شد و ١٨ روز پس از پیدا شدنش در گذشت.

این خبر غم انگیز زمانی رسید که تنها کمتر از ٢۴ ساعت از تظاهراتی گذشته بود که صدها نفر از مردم مالت علیه حیوان آزاری و ظلم و ستمی که به حیوانات روا میشود، برگزار کرده بودند.

این تظاهرات از بزرگترین اعتراضات در نوع خود بود که در مالت برگزار شد.


Star قبل از مرگش، ساعاتی را با خانواده ی جدیدش گذراند ولی ناگهان به دلیل حالت تهوع شدید به مرکز درمانی باز گردانیده شد و در گذشت…
فیلمهایی از لحظه های بسیار کوتاه شادی Star را در اینجا و اینجا تماشا کنید.

نمیتوان گفت سگ بدبخت از درد و رنج آزاد و رها شد. استار بدنیا آمده بود تا از زندگیش لذت ببرد، شیطنت و بازیگوشی کند و وفادار باشد به کسانی که از او نگهداری می کنند و هیچ دلیلی نداشت که این چنین زجر بکشد و کشته شود…
Star نجات پیدا نکرد، اما Star هایی در ایران هستند که در سکوت رسانه ها کشته می شوند. دوستی با حیوانات شهری، جان آنها را نجات می دهد.

منبع:

http://www.timesofmalta.com/
http://www.thesun.co.uk/
http://www.dailymail.co.uk/

برچسب‌ها, , ,

۷ Comments

 1. laleh می‌گه:

  خدایااااااا…..
  چی که آدم نباید بخونه!
  دیده بان حقوق حیوانات میشه خواهش کنم هر زمانیکه فرصت داشتید و مایل بودید در مورد شکنجه هایی که به حیوانات در دامپروری ها اعمال میشه تا لحظه ای که در سلاخ خانه ها کشته میشند یک مختصر توضیحی یا خبری بنویسید.با سپاس .

  • لاله جان نخواه که دیده بان این موضوع رو کار کنه
   چون بعد از شنیدن واقعیت های موجود تو دامپروری ها چنان به هم میریزی و داغون میشی که قابل توصیف نیست.من چند وقت پیش تو دیده بان یه مطلبی رو خوندم که هر ثانیه برام کابوس شده.به هر کی میرسم میگم تورو خدا گوشت نخور که این حیوانات اسیر انسان شدن

   • دیده بان حقوق حیوانات می‌گه:

    بدون تحمل دیدن، شنیدن و خواندن زجری که حیوانات متحمل می شوند، نمی توان به شناخت اصولی رسید و در نتیجه بعید است بتوان صدایی بود برای بی صدایان. اگرچه تحمل ظلمی که به حیوانات می رود سخت است، ولی برای دفاع باید صبور بود.

   • لاله می‌گه:

    سلام. سپیده جان میخوام بخونم.
    اگر چه حقایق تکان دهنده ایه اما باید بدونم .
    یک ماه و نیمه خوردن گوشت رو گذاشتم کنار . پس دیگه در زجر و دردی که بهشون روا میشه (( الان)) دیگه شریک نیستم.هر چند………وجدانم بابت گذشته که گوشت مصرف میکردم همیشه ناراحت خواهد بود و اصلن نمیدونم چه جور جبران کنم.
    http://www.veganforum.ir/
    آقای دیده بان حقوق حیوانات چند روزه دارم تلاش میکنم برم به آدرس بالا ,سایت( تالار گفتگوی گیاه خواران ایران )اما چرا اصلن برام باز نمیشه ؟
    واسه کسی که تازه داره تمرین گیاه خواری میکنه و تجربش کمه این تالار فرصت خوبیه تا پرسش ها و ابهاماتش رو بتونه برطرف کنه.

 2. پدرام می‌گه:

  چرا ما انسان ها انقدر ….. هستیم این سگ چه گنای کرده که چننین رفتاری باهاش کردن از ته دلم می خوام کسی که این کار رو با این سگ زیبا کرده تو اتیش جهنم بسوزه :(

 3. آزاده می‌گه:

  لاله عزیز
  بهت تبریک میگم واسه اینکه تصمیم به این بزرگی و قشنگی گرفتی
  اصلاً به سرزنشها و توصیه های غیرعلمی اطرفیانت گوش نده
  فقط و فقط به صدای قلبت گوش بده… راه درستی رو انتخاب کردی و از صمیم قلب برات خوشخالم
  من خودم ۲ ساله که لب به گوشت نزدم و به این خاطر هم جسمم و هم روحم سبک و با نشاطه…
  اما دردی هنوز تو وجودم هست که خوب شدنی نیست و اون متاسفانه تبلیغات ضد حیوان و مشمئز کننده رسانه های کشورمونه که شوربختانه مردم کشورم (با ادعای داشتن فرهنگ و تمدن چندین هزار ساله) متاسفانه باور میکنند
  درد من رنج حیواناتی است که بی صدا شکنجه و کشته میشوند
  درد من نفهمیدنهاست…
  همیشه آرزو داشتم مردم من هم مثل مردم مالت که اصلا ادعای چنین تمدنی ندارند روزی برای اعتراض به کشتار و شکنجه حیوانات بی دفاع و مظلوم اینطور متحد کنار هم بایستند و اعتراضشون رو به همه نشون بدن..
  آرزوی دست نیافتنی من این است…..

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN