Subscribe: RSS Twitter

 Animal-Rights-Watch-ARW-7471

_____________________

در رابطه با این تصویر چه نظری دارید؟ ۳۳ / تصویر

در رابطه با این تصویر چه نظری دارید؟ ۳۲ / تصویر

در رابطه با این تصویر چه نظری دارید؟ ۳۱ / تصویر

در رابطه با این تصویر چه نظری دارید؟ ۳۰ / تصویر

در رابطه با این تصویر چه نظری دارید؟ ۲۹ / تصویر

۶ Comments

 1. زهره می‌گه:

  خودخواهی انسان که حیوانات مظلومی را در اسارت و شرایط نامطلوب و غیر بهداشتی پرورش می دهد و سبب بیماری گروهی آنها می شود. در حالی که انسان بدون خوردن گوشت نمی میرد.

 2. erfan می‌گه:

  از انسان بودنم خجالت میکشم واقعا انسان تنها موجود خودخواه و ظالمه تمام حیوانات فقط برای نیاز شکار میکنند ولی انسان برای تفریح هرکاری میکند البته انسان اینطور نیست از نظر من این ها انسان نیستند.

 3. ارشانوش می‌گه:

  کسانی که این کار ها رو میکنن تو اون دنیا باید جواب بدن…,واقعا متاسفم

 4. Dan می‌گه:

  یه درصد هم احتمال بدین شاید اون پرنده هایی که مردن مرغ یا هر حیوانی که الان در تصویر مذکور موجود است شاید شاید دچار بیماری شده که برای جلو گیری از شیوع بیماری اینطوری شده
  خواهشا عکسی قرار داده میشه گفته بشه به چه دلیل بوده تا شفاف سازی بشه
  خواهشا کامنتم رو حذف نکنید ممنون

  • Azimi می‌گه:

   دوست گرامی، جناب Dan، حتی اگر این پرندگان در اثر بیماری نیز به این وضعیت دچار شده باشند( که البته بیمار شدن آنها به دلیل سهل انگاری بشر بوده است) انباشت لاشه ی این پرندگان می تواند باعث شود که جانورانی همچون سگ، روباه، شغال، کرکس و کلاغ از آنها تغذیه نموده و آنان نیز دچار بیماری شوند و در اکثر موارد تلف شوند و مواردی از این دست در کشور کم نیست. به طور کلی این مسئله از چندین منظر دارای ایراد است؛ اول اینکه هر موجود جانداری دارای حقوقی است که در این مورد حقوق آن نقض شده است، دوم اینکه می تواند بهداشت عمومی را به خطر بیندازد، سوم اینکه می تواند باعث انتقال بیماری به دیگر جانوران شود و …

   • زهره می‌گه:

    دوست عزیز علاوه بر لزوم رعایت موارد مورد اشاره شما متاسفانه برخی از مردم هنوز باور ندارند که جسد حیوان هم مانند انسان حرمت دارد و در ارتباط با کالبد و جسم بیجان هم دفن کردن را فقط مختص اشرف مخلوقات می دانیم.

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN