Subscribe: RSS Twitter

 Animal-Rights-Watch-ARW-7467

_____________________

در رابطه با این تصویر چه نظری دارید؟ ۳۱ / تصویر

در رابطه با این تصویر چه نظری دارید؟ ۳۰ / تصویر

در رابطه با این تصویر چه نظری دارید؟ ۲۹ / تصویر

در رابطه با این تصویر چه نظری دارید؟ ۲۸ / تصویر

در رابطه با این تصویر چه نظری دارید؟ ۲۷ / تصویر

۷ Comments

 1. زهره می‌گه:

  حیوانی بسیار زیبا و دوست داشتنی که عنان نفس را از دل انسان می رباید و او را فریفته خود می سازد به گونه ای که انسان می خواهد همواره او را در کنار خود داشته باشد. اما او در اسارت انسان می سوزد و دم نمی آورد. در تنهایی خود می گرید. اما صدای گریه اش را کسی نمی شنود.
  اما باز هم می گویم ای کاش آن سنجاب های کوچولوی دوست داشتنی که توسط جلادان بیرحم مریوانی ( آنان که در سینه شان چیزی به نام دل ندارند) با قساوت تمام ذبح شدند، در اسارت انسانهایی بودند که دیوانه وار آنها را دوست دارند. اما ای کاش این عاشقان معشوق را فدای خود نمی کردند که این راه و رسم عاشقی نیست.

 2. مهتا می‌گه:

  کودکان عاشق عروسک های بیجان هستند و از بازی کردن با آنها لذت می برند. اما ما بزرگسالان عروسک های جانداری را داریم که فقط باید آنها را نگاه کنیم و از دیدنشان لذت ببریم. اما بعضی که اینها را به اسارت می گیرند مانند یک طفل اند و هنوز رشد نکرده اند. آنها هم که آنها را می کشند روانی بیمار دارند.

 3. میلاد رفعتی می‌گه:

  هیچ به نظرم پیچیده تر از اونه که به سادگی بشه در موردش نظر داد.

 4. alex می‌گه:

  وحشتناک در مقابل این صحنه کم میاره

 5. Dan می‌گه:

  حیوانی بسیار نجیب که این حیوان ازاری واقعا ضد شئون و فرهنگ انسانی هستش که اینگونه حیوانات مورد ازار و اذیت قرار بگیرن جای این حیوان در طبعیت خودش هست نه در دست انسان .بعد دو روز دیگر مینویسن که نژاد فلان حیوان در حال منقرض.واقعا تاسف بار هست این وضع برای حیوانات

 6. نوا می‌گه:

  واقعا چه انسان های وحشتناکی یافت میشوند

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN