Subscribe: RSS Twitter
حقوق حیوانات

Photo credit: Port Authority | تعدادی از لاک پشت ها توسط مسوولین فرودگاه به سمت دیگر باند پرواز منتقل شدند.

دیده بان حقوق حیوانات: احترام به حقوق حیوانات و حفظ جان آنها از خطر، اتفاق جالب و زیبایی را در نیویورک رقم زد. تعطیلی نیم ساعته فرودگاه اصلی شهر نیویورک و تاخیر تمام پروازهای بین المللی به دلیل ورود لاک پشت ها به باند فرودگاه جی اف کی! اتفاقی که بدون شک هزینه زیادی برای فرودگاه در بر داشته است، اتفاقی که شاید نتوان مشابهش در ایران را با پایانی زیبا تجسم کرد.

رسانه‌های رسمی آمریکا اعلام کردند که در پی ورود غیر‌منتظره یکصد و ۵۰ لاک‌پشت به باند فرودگاه «جان‌اف کندی» پروازهای این فرودگاه بین‌المللی لغو شده یا به تاخیر افتاد.

به گزارش ایسنا، رییس فرودگاه «جان‌اف کندی» ایالت نیویورک در این باره به رسانه‌های رسمی آمریکا یاد آورشد: این لاک‌پشت‌ها برای یافتن ساحل به منظور تخم‌گذاری با سرعت بسیار کم در ساعت ۶:۴۵ بامداد به وقت محلی وارد باند این فرودگاه شده و ماموران حفاظت فرودگاه هرچه سعی کردند تا آنها را سریعتر از روی باند خارج کنند، موفق نشدند.

به گزارش ایسنا، این مقام مسئول در ادامه به شبکه‌خبری فاکس‌نیوز خاطرنشان کرد: ورود غیر‌منتظره این لاک‌پشت‌ها باعث شد تا تمامی پروازهای این فرودگاه بین‌المللی با ۳۰ دقیقه تاخیر صورت بگیرد. البته مسافران این فرودگاه بیکار ننشسته و با فیلمبرداری از عبور این لاک‌پشت‌ها تصاویر گرفته شده را در وب سایت‌های اینترنتی منتشر کردند.

_________________________

خبر مرتبط:

پرنده،هواپیمایی را مجبور به فرود اضطراری کرد

دردسر پرنده ها برای پرواز شیراز – تهران

کباب کردن غازهای مزاحم برای پرواز هواپیما‌ها

لغو پرواز به خاطر یک موش!

گربه فرودگاه مهرآباد را به هم ریخت

مار بوآ در هواپیما

 

۳ Comments

  1. platypus می‌گه:

    بخدا ارزشش را دارد .چه کوچولو های قشنگی .اما آفرین به این مردم .ای کاش دست راست آنها زیر سر ملل آسیایی باشد .از ایران ما گرفته تا چین و ژاپن که از سگ گرفته تا همین لاک پشت های و قورباغه های بد بخت از دست شکم و اشتهای آنها در آسایش نیستند

  2. شهرزاد می‌گه:

    مقایسه کنید با زنده آتش زدن لاکپشت ها برای ساختن جاده تو یکی از شهرهای شمالی ما ! کی انسان واقعیه اونی که ادعاش گوش فلک رو کر کرده یا اونی که انسانی با باقی مخلوقات برخورد میکنه؟

  3. farideh می‌گه:

    ای جانم چه آدم های نازنینی پیدا میشن. لاک پشت ها تنها موجودات کاملاً بی آزار هستن که حتی صدایی ندارن تا از درد ناله کنن یا فریاد بزنن

Leave a Reply


© ۱۳۹۹ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN