Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: کشتار سالانه فوک ها در کانادا اغاز شده است و پس از سال ها کشتار، دیدن ادامه این ظلم بی حد بسیار دشوار است. نگاهی به آمار و اعداد، این سختی را دو چندان می کند چرا که آمار بیانگر حقیقتی تلخ است. مثلا:

کشتار فوک ها در کانادا

حقیقت دیگر این است که تعداد بی شماری بچه فوک به دلیل گرمایش جهانی و ذوب شدن سریع یخ ها تلف شده اند ولی در عین حال دولت کانادا به سیل کش ها اجازه می دهد هر آنچه از بچه سیل های جان به در برده که یافتند را بکشند. اگر مایلید از این رخداد های غیر قابل پذیرش بیشتر بدانید روی تصویر زیر کلیک کنید تا آن را در اندازه وقعی ببینید.

_______________

صفحه مخصوص اینفوگراف ها

کشتار سالانه فوک ها در کانادا آغاز شد

اولین بچه فوک های امسال در کانادا کشته شدند

۱۱ Comments

 1. رامین می‌گه:

  واقعا تاسف برانگیزه. جنایت بزرگیه و هیچ کس هم رسیدگی نمی کنه
  راستی چقدر شبیه به فروش ماهی قرمز عید تو کشور خومونه که بی دلیل میلیونها ماهی قرمزو به کشتن میدیم!!! به نظر من هر دو تاش جنایته

 2. پرناز می‌گه:

  با درود
  دزد و متجاوز رو دستگیر میکنند اما به راحتی پوست یه موجود بی گناه رو با تجاوز و توحش ازش میگیرن و جونش رو در راه اون از بین می برن و راست راست تو جامعه باهاش پز میدن و دیگران هم براشون احترام قائلن در صورتی که کسی که خز طبیعی استفاده میکنه واضحآ و حقیقتآ هم دزد و هم متجاوز و هم قاتل و هم جانیه…

 3. مهرداد می‌گه:

  اف بر این همه حماقت و رذالت!!!!

 4. مهرداد می‌گه:

  میمیرن اگه خز طبیعی نپوشند؟
  الهی نپوشیده تو کمدشون بمونه!

 5. مهرداد می‌گه:

  بای ذنب قتلت : به کدامین گناه کشته شدند؟….
  آخه بی انصافا بی معرفتا جانیان بالفطره بی…
  دست پروردگان شیطان! که کشتن بچه فک ۲۵ روزه فقط می تونه کار یه شیطان باشه! بارداری فک ۱۱ ماه طول میکشه یعنی ۱ سال. ۱۱ ماه مادرش بچشو با زحمت در وجودش پرورش میده که تازه وقتی به دنیا آمد گیر شما از خدا بی خبرا بیفته؟ کاش شما وقتی ۲۵ روزه بودید کشته می شدید که این قدر پستی و فساد به دنیا نمی آوردید. کاش…

 6. adrineh می‌گه:

  ارسال دیدگاه به چه درد میخوره ؟؟!! شعار که نمیتونه جون این بدبختهارو نجات بده! کجا باید رای بدیم علیه کشتارشون که این عمل وحشتناک متوقف بشه؟؟؟ من هرچی روی این صفحه گشتم جایی نبود که رایمون جمع بشه!!! دیدگاه به درد نمیخوره!!! رای جمع کنین…عمل کنین نه شعار بدین!!!

 7. رها می‌گه:

  من واقعاً نمی دونم چرا پول زیاد اینقدر انسانها رو رذل میکنه. چرا مرفهین فکر می کنند انسانها و حیوانات باید براشون قربانی شن تا اونها بتونن چند لحظه احساس برتری داشته باشن. اگه مرفهین بی درد اصلاح شن خیلی از جنایات خود بخود از بین میرن.

 8. سامان می‌گه:

  کاش ارگان قدرتمندی در سازمان ملل بود تا جلوی این قبیل کشتار هارو می گرفت
  کشتار سیل ها در کانادا
  کشتار نهنگ ها در دانمارک
  کشتار کرگدن ها در اندونزی و….

 9. اسفندياري می‌گه:

  اینجا به معجزه تشیع پی ببرید که خوردن گوشت اکثر حیوانات، پرندگان و … و پوشیدن لباسی از پوستشان را حرام می داند! تا از آنها محافظت کند. کجایند طرفداران حقوق حیوانات؟

  • رضا جلالی می‌گه:

   چرا دوست دارید برای توجیه خود مرتبا پای دین را به وسط بکشید ؟ دین مقدس است و هر جایی لنگش را به میان نیاورید در غیر این صورت کسی مثل من پیدا میشود و مثل شما معجزات دیگری از دین مبین را میگوید ، نظیر نجس بودن سگ و بیماری زا بودن گربه و … منکر نشوید که اینها در دین نیست . کافی است چشمتان را باز کنید و رفتار ماموران نیروی انتظامی را ببینید . متدین تر از سربازان نظام مقدی جمهوری اسلامی که نداریم ، داریم ؟

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN