Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: در لحظاتی که مشغول خواندن این خبر هستید، ضربه های هاکاپیک* (Hakapik) بر سر بچه فوک های کانادا فرود می آید، جمجمه و فکشان را می شکند و چشمهاشان را پاره میکند؛ به رسم هر سال کانادا قتل عام سیل ها را آغاز کرده است.

پیش تر آمریکا و اروپا واردات خز و محصولات ساخته شده از اعضای فوک ها را ممنوع کرده بودند مخالفت های حامیان حیوانات منجر به پیروزی بی سابقه ای شد و سال گذشته روسیه نیز که وارد کننده ۹۵ درصد این محصولات از کانادا بود به جمع تحریم کنندگان پیوست.

http://arw.ir/wp-content/uploads/2011/04/Animal-Rights-Watch-ARW-813.jpg

گروه های فعال حامی حقوق حیوانات در همین زمینه به سفارت های کانادا در سراسر جهان اعتراض کرده بودند. مسوولین کانادا دریافته اند که شاید زمان پایان دادن به این کشتار وحشیانه رسیده باشد. فعالان حقوق حیوانات از همیشه به پیروزی نهایی نزدیک تر شده اند. غریب به ۲۰۰ هزار نفر تا کنون بر علیه این کشتار لب به سخن گشوده اند و به «صدای بی زبانان بودن» رخت عمل پوشانیده اند.

متاسفانه در این میان هرگز صدایی متحد از جانب حامیان ایرانی حیوانات به گوش مقام های کانادا نرسیده است.

 

http://arw.ir/wp-content/uploads/2011/04/Animal-Rights-Watch-ARW-814.jpg

____________________

*هاکاپیک (Hakapik) چماقی بلند است با سری فلزی و سنگین و چکش مانند با یک زایده تیز برای فرو بردن در دهان سیل ها و کشیدن جسد حیوان روی یخ.

____________________

اولین بچه فوک های امسال در کانادا کشته شدند

 

برچسب‌ها, ,

۷ Comments

 1. ساسان می‌گه:

  شما پیش قدم شید ما هم پشتتون….

 2. دلم ترکید ، به خدا نمیدانم از شدت غم چه کنم ، همین الان که برای این پست لعنتی نظر می نویسم به خدا گریه می کنم و اشکهایم روی کیپورد می ریزد ، ای کاش می مردم و چنین تصاویر وحشیانه ای رو نمی دیدم .

 3. محمود می‌گه:

  زمان توحش کاناداییها شروع شد

 4. negin می‌گه:

  کانادایی های […] که ادعای با فرهنگ بودن میکنید ! […] شرم بر شما بااااااد! شرم ! من به عنوان یک ایرانی از فک های کانادا حمایت میکنم … اگه قراره حیوونی تو این زمین کشته شه باید از روی نعش من رد شید فهمیدیییییییید ؟
  مگر حیوانات دیگه حق زندگی ندارند ؟ سگ و گربه رو حیوون خونگی تون میدونید ، گاو و گوفند و مرغ و … میکشید و میخورید ، حیوانات دیگه مثل آهو و سیل و … رو شکار میکنید و از پوستشون استفاده میکنید ! […] شرم کنید …

 5. Platypus می‌گه:

  یک چند روزی امکان دستیابی به این قسمت سایت برایم ممکن نبود . خب خوشبختانه امروز این اشکال رفع شد . من هم مراتب انزجار خودم را از دیدن این صحنه های کشتار وحشیانه اعلام میکنم .
  اینها که در سرزمینی متمدن زندگی میکنند ، با این کار خود روی جنایتکاران تاریخ را سفید کردند .

 6. وجدان می‌گه:

  من هم پشتتون میتونیم کاری کنیم اگه اراده داشته باشیم من از چالوس

 7. […] seal slaughter — ادغام شد — کشتار سالانه فوک ها در کانادا اغاز شده است و پس از سال ها کشتار، دیدن ادامه این ظلم بی حد بسیار […]

Leave a Reply


© ۱۳۹۸ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN