Subscribe: RSS Twitter

 Animal-Rights-Watch-ARW-5943

_____________________

در رابطه با این تصویر چه نظری دارید؟ ۲۷ / تصویر

در رابطه با این تصویر چه نظری دارید؟ ۲۶ / تصویر

در رابطه با این تصویر چه نظری دارید؟ ۲۵ / تصویر

در رابطه با این تصویر چه نظری دارید؟ ۲۴ / تصویر

در رابطه با این تصویر چه نظری دارید؟ ۲۳ / تصویر

۴ Comments

 1. زهره می‌گه:

  وجود مغازه های قصابی در جامعه هنوز قابل قبول است چون برای اکثریت قریب به اتفاق مردم جامعه گوشت جزو وعده های غذایی است. ولی در مغازه های قصابی قطعا گوشت عرضه شده به مردم از کشتارگاهها خریداری می شود. خوشبختانه فرهنگ مان کمی ارتقا پیدا کرده و بسیاری از مردم به جای کشتن حیوان در مراسم شان متقاعد شده اند که از قصابی ها گوشت تهیه کنند. با این حال هنوز بسیارند افرادی که همچنان معتقدند که نه خون حتما باید ریخته شود!!!!!! و من واقعا نمی دانم زندگی که با ریختن خون آغاز شود، بچه ای که تولدش همزمان با ریختن خون باشد. و احداث ساختمانی که با ریختن خون تداوم می یابد و ماشینی که با آغشته کردن خون به آن خریداری شده و … و … چگونه می تواند تضمین کننده سلامتی افراد باشد؟!!!!!! آیا این به نوعی همان تعبیر قرآن از زبان مردم آن دوران نیست که می گفتند چون نیاکانمان آن کار را می کردند ما هم می کنیم؟ فقط می توانم در مورد چنین تصویری بگویم که امیدوارم نهادهایی مثل انجمن حمایت از حیوانات و شهرداری ها با رواج چنین مشاغل کاذب و زشتی مبارزه کنند.

 2. یاهو می‌گه:

  دارید تند میرید متاسفانه شما دیده بان کلا مسیر از دست دادید مطمنن نتیجه برعکس خواهید گرفت….

  • زهره می‌گه:

   جناب یاهو با سلام
   اسلام دین رحمت و مهربانی است. نه دین خشونت!
   تند نمی روند. اسلام بسیار سفارش نموده که ذبح حیوان نباید جلوی بچه ها و حیوانات دیگر انجام شود؟ چند درصد کسانی که اقدام به ذبح سنتی در مراسم خاصشان می کنند به این دستور متعالی اسلام عمل می کنند؟ بروید ببینید پیامبر اسلام در خصوص شرایط ذبح حیوان و تا حد ممکن کمتر نمودن درد و زجر حیوانات چقدر حساس بوده اند و سفارش کرده اند؟ مطمئن باشید بسیاری از موارد مورد دستور اسلام اکنون رعایت نمی شود و امروزه با وجود کشتارگاهها که زمان پیامبر وجود نداشت ذبح سنتی اصلا قابل قبول نیست و به مرور زمان باید کنار گذاشته شود. ما خودمان در عید قربان دیدیم که با گوسفندان زبان بسته قبل از ذبح چگونه رفتار می کنند. چند تا چند تا آنها را در وانت روی هم بار می زنند و موقع ذبح هم … اصلا نیازی به گفتن نیست . چون این خشونتها با اسلام در تعارض کامل است. آیا شما قبول ندارید اگر پول یک گوسفند را به یک خانواده مستحق و نیازمند بدهند قابل مقایسه با تقسیم گوشت یک گوسفند مثلا بین ۲۰ نفر در به میزان یک وعده غذایی نیست.

 3. monsef می‌گه:

  یک سوال چطور در مهمانی ها و عروسی ها خوراک بره یا بره درسته موجود است. باقالی پلو و ماهیچه و یا گردن گوشفند لذیذ ترین است
  اگر این رفتار بد است. همه جا بد است.

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN