Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: مدیر کل روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اشاره به استقبال برنامه‌ریزان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از نظرهای کارشناسان محیط زیست از استمرار طرح مهربانی با پرندگان در فرهنگسراهای تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج،مهدی محمدی در توضیح طرح آزادسازی بلبل خرما (تهران) که قرار است همزمان با دهه ولایت و عید غدیر در فرهنگسراهای تهران برگزار شود، گفت: ویژه برنامه «تهران پرنده دارد» طرحی مستمر است که در مناسبت‌های گوناگون با آزادسازی سایر گونه های پرندگان ، ساخت لانه ، توزیع دانه با همکاری شهروندان و غیره همراه با دیگر برنامه‌های جنبی با موضوع «مهربانی با پرندگان» برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مجموعه سازمان فرهنگی از نظرات کارشناسان استقبال می‌کند، افزود: سازمان فرهنگی هنری در ویژه برنامه «تهران پرنده دارد» از بنیه کارشناسی و متخصصان محیط زیست بهره برده است، مرکز مطالعات سازمان نیز با دانشکده‌ها، استادان و کارشناسان محیط زیست جلساتی داشته که ماحصل این مطالعات بناست در قالب کتابی منتشر شود.

محمدی ادامه داد:  با توجه به بکر بودن این طرح طبیعی است که در آغاز انتقادهایی نسبت به بخشی از کار مطرح شود که با توجه به استمرار این طرح در روند کار از و ترویج فرهنگ مهربانی از اهداف این طرح است و امیدواریم با نظر کارشناسان و همه دوستداران محیط زیست گام‌های موثری در جهت ارتقای فرهنگ مشارکت مردم در حوزه های فرهنگسازانه باشیم.

___________________________

«دوستی خاله خرسه» در شهرداری تهران با رهاسازی نمایشی ۱۰۰ بلبل خرما در تهران اشتباه است/ لزوم اقدام عاجل ارگان های مسوول برای جلوگیری از رهاسازی غلط پرندگان

۱ Comment

  1. nature می‌گه:

    اصلا انگار نه انگار این مملکت یک سازمانی به نام محیط زیست دارد!

    هر گروهی، طیفی، نهادی، آزادست هر جور می خواهد راجع به محیط زیست موضع بگیرد،
    کار اجرایی کند، اظهار نظر داشته باشد، بدون اینکه کمترین نیازی به هماهنگی با سازمان محیط زیست داشته باشه…

    این سازمان تبدیل شده به یک سازمان تشریفاتی… یعنی بود و نبود سازمان محیط زیست برای حیات وحش و طبیعت این مرز و بوم علی السویه است، باشد یا نباشد هیچ تفاوتی ندارد!

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN