Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-7985

دیده بان حقوق حیوانات: فرهنگسرای امید روز چهارشنبه ۲۳مهرماه میزبان جمعی ازکودکان و سالمندان شهر تهران است تا در حرکتی نمادین با شعار مهربانی با پرندگان تعدادی بلبل خرما را در آسمان شهر به پرواز درآورند.

به گزارش ایسنا، زهرا اشرفی رئیس فرهنگسرای امید ضمن اعلام این خبر افزود:حرکت نمادین آزادسازی بلبل خرمادر آسمان شهر تهران به یمن عید غدیر، بزرگترین عید شیعیان، فرصت مغتنمی است تا این وظیفه با حضور کودکان به عنوان تاثیرگذارترین گروه مخاطب در فعالیتهای فرهنگی جامه عمل بپوشد.

وی افزود: دراین برنامه از ظرفیت گروه های مرجع کودکان نیز بهره خواهیم برد و مهرداد نظام آبادی به عنوان چهره آشنا و محبوب کودکان علاوه بربیان ضرورت های طرح به زبان کودکانه آنها را در آزادسازی پرندگان همراهی خواهد کرد.

حضور پدربزرگها و مادربزرگ ها به عنوان نمایندگان نسل دیگر، تاکید بر همت جمعی و همه جانبه در نهادینه کردن فرهنگ آزادسازی پرندگان خواهد داشت.اشرفی ضمن دعوت از تمامی شهروندان جهت شرکت در این برنامه ابراز امیدواری کرد که پرندگان به آسمان شهرمان بازگردند.

_______________________

آزادسازی پرندگان قفسی نمونه‌ای از تمرین مهربانی

رئیس اداره محیط زیست شهرتهران: برای رهاسازی بلبل خرما در تهران مجوز ندادیم

«دوستی خاله خرسه» در شهرداری تهران با رهاسازی نمایشی ۱۰۰ بلبل خرما در تهران اشتباه است/ لزوم اقدام عاجل ارگان های مسوول برای جلوگیری از رهاسازی غلط پرندگان

برنامه رهاسازی نمایشی پرندگان در تهران بدون مجوز محیط زیست انجام شد!/ تصویری

آزاد سازی پرندگان در فرهنگسراها یک برنامه مستمر است!

برچسب‌ها,

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN