Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-8308

دیده بان حقوق حیوانات: عکاس سگ کشی شبانه رشت گفت: شهرداری می‌توانست شرایطی ایجاد کند که این حیوانات زبان بسته زجر کمتری بکشند و حداقل با دو گلوله کشته می‌شدند تا صدای زوزه‌های متناوبشان ساعتهای متمادی ادامه نداشته باشد.

به گزارش گیلان امروز راما موسوی عکاسی که بعد از انتشار اطلاعیه «معدوم کردن سگ‌های ولگرد» رشت از موضوع با خبر شده و علی رغم تکذیب تلفنی بعضی از مدیران شهری درباره عدم اجرای طرح شبانه از اجرای آن مطلع شده و به شکار صحنه‌های دلخراش پرداخته درباره تجربه عکاسی از کشتن سگ‌ها در خیابان‌ها به گیلان امروز گفت: من به عنوان یک عکاس در جایگاهی نیستم که بگویم راه حل اصلی از بین بردن مزاحمت حیوانات ولگرد و موذی چیست اما این را می‌دانم که به عنوان یک انسان باید روش اخلاقی تری برای موضوع انتخاب شود.

موسوی که مجموعه عکس‌هایش از کشتن سگ‌ها در رشت که روز گذشته در خبرگزاری مهر منتشر شد در مدت کمی به یکی از پرمخاطب‌ترین مطالب در شبکه‌های اجتماعی و پایگاههای اجتماعی تبدیل شد می‌گوید که از صبح روز گذشته تاکنون نتوانسته است زوزه سگ‌هایی که به دلیل ناکافی بودن یک گلوله نتوانسته بودند در جا جان بدهند را از یاد ببرد.

این عکاس اجتماعی ادامه داد که کار کشتن سگ‌ها از ساعت ۱ تا حدود ۴ بامداد ادمه داشت و بعد از کشتن سگ‌ها از سوی یک تفنگچی که سوار اتومبیل بود با کامیون جمع آوری لاشه‌ها تماس گرفته می‌شد و ماموران جمع آوری زباله‌های شهرداری با حضور در محل مورد نظر سگ‌ها را در عقب کامیون تلنبار می‌کردند.

این عکاس جوان تاکید کرد که من با کشتن حیوانات مخالفم اما حالا که تصمیم به این کار گرفته شده بود شهرداری می‌توانست شرایطی ایجاد کند که این حیوانات زبان بسته زجر کمتری بکشند و حداقل با دو گلوله کشته می‌شدند تا صدای زوزه‌های متناوبشان ساعتهای متمادی ادامه نداشته باشد. به گفته او اگر شهردار در این ارتباط اطلاعیه‌ای می‌داد قطعا افرادی بودند که علی رغم آنکه دوستدار حیواناتند اما به دلیل آنکه نمی‌خواهند این موجودات زجر زیادی بکشند هزینه گلوله دوم را پرداخت می‌کردند.

_____________________________

برای سگ کشها: دیدار به قیامت!/ به بهانه قتل عام شبانه سگ های رشت

گزارش گیلان امروز از کشتن سگها توسط شهرداری رشت:سگ کُشی شبانه در رشت

جوابیه شهرداری رشت در خصوص کشتار شبانه سگ های شهری

سگ کشی با گلوله در شهر رشت به بهانه هاری!/ تصویری

فوری: آگهی سگ کشی این بار در رشت؛ فرصت ۴ روزه برای حامیان حیوانات

سگ کشی وحشیانه با گلوله؛ از ریختن آبروی کشور با لبخند تا تفریح سرباز ناجا با سگ کشی/ تصویری

گزارش هافینگتون پست از پیکار موفق بانوی تبریزی با سگ کشی

۲ Comments

  1. گام سبز می‌گه:

    قطعا متولیان چین اعمال غیرانسانی و ناپسندی باید بتوانند برای اعمال خود حجت شرعی، عرفی یا حقوقی بیاورند و در غیر این صورت مجرم هستند، حداقل در پیشگاه داوری اذهان آگاه.

  2. علی می‌گه:

    به خداوندی خدا قسم،سزای این کارشان را خواهند دید.

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN