Subscribe: RSS Twitter
دیده بان حقوق حیوانات: به طور واضح نمی‌توان گفت که کدام منطقه بیشترین تعداد موش را دارد موش در همه جا است اما در برخی مناطق مانند منطقه ۲۰ به دلیل وجود زمین‌های کشاورزی و منطقه ۶ به دلیل وجود رستوران‌ها و فست فودهای مختلف موش بیشتری وجود دارد.
به گزارش ایلنا معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: در دو ماه آینده وضعیت موش‌های شهر تهران تا حدود زیادی ساماندهی می‌شوند.
مجتبی عبداللهی  درباره وضعیت موش‌های شهر تهران و برنامه برای جلوگیری از ازیاد آن‌ها، اظهار کرد: در این راستا اقدامات متعددی در دستور کار است که می‌توان به تله گذاری و استفاده از سموم جدید اشاره کرد، البته طرح جدیدی نیز برای کنترل موش ها در دست مطالعه است که در صورت نتیجه بخش بودن آن اعلام می‌شود.
وی با بیان اینکه در دو ماه آینده وضعیت موش‌های شهر تهران تا حدود زیادی ساماندهی می‌شود، افزود‌: نمی‌توانیم ادعا کنیم که موش‌ها را به طور کامل از بین می‌بریم زیرا این امر امکانپذیر نیست اما در بحث کنترل آن برنامه داریم و قطعا وضعیت بهبود می‌یابد.
معاون خدمات شهری در پاسخ به اینکه در کدام منطقه از مناطق ۲۲ گانه تهران بیشترین کلونی موش شناسایی شده است و آیا برنامه ویژه برای آن دارید؟ اظهار کرد: ‌ به طور واضح نمی‌توان گفت که کدام منطقه بیشترین تعداد موش را دارد موش در همه جا است اما در برخی مناطق مانند منطقه ۲۰ به دلیل وجود زمین‌های کشاورزی و منطقه ۶ به دلیل وجود رستوران‌ها و فست فودهای مختلف موش بیشتری وجود دارد.
عبداللهی با بیان اینکه هر جا غذا و آب به اندازه کافی وجود داشته باشد موش رشد می‌کند، گفت: در این راستا در جمع آوری زباله اقداماتی موثری انجام شده است و اگر بتوانیم با آموزش و فرهنگ سازی به شهروندان بیاموزیم که از ریختن زباله به نهر‌ها و جوی‌ها خودداری کنند، می‌توان از رشد این حیوانات موذی جلوگیری کنیم.
____________________________

موشها، بندرعباس و باز هم دیوار کوتاه حیوانات/ تصویری

ساحل بندرعباس؛ گردشگرپذیر یا موش پذیر؟

ابتلا به طاعون هنگام تلاش برای نجات یک موش

تله‌های مکانیزه به جنگ موش‌ها می‌آیند/ موش ها لیدر دارند

ساحل بندرعباس در اشغال موش‌های نروژی

فیلادلفی نمایش مظلومیت مردم فلسطین و خباثت موش ها!

آزار حیوانات در یک دانشگاه معتبر تهران/ فیلم و عکس

چشمانی زیبا در جوی های شهر تهران!/ تصویری

ساکنان دوم کلانشهرها را بشناسید

 موشها هم احساس همدردی دارند

تصمیم گیری برای مسموم کردن موش ها

جست‌وجوی خانه برای ۱۰۰۰‌ موش

موش در بیمارستان: آلوده، بهداشتی یا با نمک؟

نگهداری از ۲۸ موش در خانه

آمار موشها

موش‌های ردیاب بمب و مواد مخدر در گیت‌های بازرسی فرودگاه‌ها!

آموزش گربه‌های خانگی برای شکار موش‌ها!

موش‌ها جایگزین سوسک‌ها درخوابگاه دختران!

ورود مرگبار موش عظیم‌الجثه به آپارتمان

برچسب‌ها, ,

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN